Pozycjonowanie i optymalizacja (SEO)

[ ]* vs ręceprecz odtybetu

* nieoficjalna strona internetowa konkursu SEO

ang. msnbetter thangoogle - zamierzone połączenie dwóch anagramów: msnbetter i thangoogle mające na celu świadome "manipulowanie" - pozycjonowanie i optymalizacja (SEO) - wynikami wyszukiwania w wyszukiwarkach: Google, Onet, WP (Wirtualna Polska), MSN i wielu innych.

strona główna promocja kontakt / zapytanie ofertowe mapa strony Google top 10 msnbetter thangoogle

Mistrzostwa (Polski) Pozycjonowania Stron Internetowych 2005 i 2008 (konkurs pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych) - aktualności - msnbetter thangoogle vs ręceprecz odtybetu

aktualności msnbetter thangoogle vs ręceprecz odtybetu

Pozycjonowanie msnbetter thangoogle
Autor: | Dodano: 20-11-2005, 18:26

Już prawie dwa miesiące minęły od oficjalnego zakończenia mistrzostw i wyraźnie daje się zaobserwować, że pozycjonowanie frazy msnbetter thangoogle znacznie „wyhamowało”. Chociaż witryna msnbetter thangoogle wróciła do top10 zarówno w Google jak i Msn, to łączna liczba stron, które brały udział w konkursie systematycznie spada. Spośród 4.000.000 wyników zwracanych przez wyszukiwarkę Google 1 października 2005 dla wyrażenia msnbetter thangoogle pozostało ok. 2.000.000. Stało się tak, gdyż spore grono uczestników konkursu usunęło swoje witryny msnbetter thangoogle lub podmieniło ich zawartość na inną np. komercyjną. Takie postępowanie wydaje mi się jak najbardziej słuszne. Szkoda zmarnować czas poświęcony na pozycjonowanie msnbetter thangoogle. Jeśli witryna została dobrze wypromowana to czemu jej nie użyć do własnych celów? Przyspieszy to oczyszczanie zasobów wyszukiwarek ze stron msnbetter thangoogle, a zarazem przyniesie wymierną korzyść.

Podoba Ci się ten artykuł? Pokaż go innym miłośnikom: pozycjonowania, optymalizacji (SEO), linków sponsorowanych oraz msnbetter thangoogle vs ręceprecz odtybetu, którzy korzystają z poniższych serwisów:
Gwar Wykop Google Bookmark Digg Technorati del.icio.us Sphinn Facebook

komentarze [0] | skomentuj

ostatnie newsy [6] | archiwalne newsy [14]


Pozycjonowanie - Optymalizacja (SEO) - Linki sponsorowane - msnbetter thangoogle vs ręceprecz odtybetu | RSS Kanał RSS z aktualnościami msnbetter thangoogle vs ręceprecz odtybetu na temat: pozycjonowania, optymalizacji (SEO), linków sponsorowanych oraz Mistrzostw (Polski) Pozycjonowania Stron Internetowych 2005 i 2008.
Maciej Pieczara nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych komentarzy.

Skuteczne pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych pozwala uzyskać wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania w popularnych wyszukiwarkach stron internetowych: Google, Onet, WP (Wirtualna Polska), MSN nawet dla bardzo konkurencyjnych fraz kluczowych. Celem utworzonego serwisu jest znalezienie się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google dla wyrażenia kluczowego msnbetter thangoogle (oraz ręceprecz odtybetu) poprzez jego skuteczne pozycjonowanie i optymalizację (SEO). Faworyzowanie wyszukiwarki stron internetowych MSN (msnbetter) w stosunku do Google (thangoogle) nie jest zamierzone.

Copyright © 2005-2010 Maciej Pieczara | pieczara.com
Telefon +48 502 452 912 E-mail Formularz kontaktowy napisz do nas
Pozycjonowanie. Optymalizacja (SEO). Linki sponsorowane. Live!