Pozycjonowanie i optymalizacja (SEO)

[ ]* vs ręceprecz odtybetu

* nieoficjalna strona internetowa konkursu SEO

ang. msnbetter thangoogle - zamierzone połączenie dwóch anagramów: msnbetter i thangoogle mające na celu świadome "manipulowanie" - pozycjonowanie i optymalizacja (SEO) - wynikami wyszukiwania w wyszukiwarkach: Google, Onet, WP (Wirtualna Polska), MSN i wielu innych.

strona główna promocja kontakt / zapytanie ofertowe mapa strony Google top 10 msnbetter thangoogle

Mistrzostwa (Polski) Pozycjonowania Stron Internetowych 2005 i 2008 (konkurs pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych) - aktualności - msnbetter thangoogle vs ręceprecz odtybetu

aktualności msnbetter thangoogle vs ręceprecz odtybetu

ręceprecz odtybetu rozpoczęte
Autor: | Dodano: 01-06-2008, 22:22

Ruszyły Mistrzostwa Pozycjonowania Stron Internetowych 2008. Decyzją organizatorów druga edycja konkursu SEO będzie się toczyła pod hasłem ręceprecz odtybetu. Jak za czasów msnbetter thangoogle przez najbliższe trzy miesiące wyszukiwarka internetowa Google znów stanie się areną zmagań miłośników pozycjonowania i optymalizacji (SEO) stron internetowych. Wszystko dla idei ręceprecz odtybetu. Tak jak i w poprzedniej edycji zwycięzcą zostanie ten uczestnik Mistrzostw Pozycjonowania Stron Internetowych 2008, którego strona 30 sierpnia o godzinie 14:00 znajdzie się na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google dla zapytnia ręceprecz odtybetu. Nie zwlekaj, dołącz do zwolenników idei ręceprecz odtybetu i zostań Mistrzem Polski Pozycjonowania Stron Internetowych 2008.

Podoba Ci się ten artykuł? Pokaż go innym miłośnikom: pozycjonowania, optymalizacji (SEO), linków sponsorowanych oraz msnbetter thangoogle vs ręceprecz odtybetu, którzy korzystają z poniższych serwisów:
Gwar Wykop Google Bookmark Digg Technorati del.icio.us Sphinn Facebook

komentarze [0] | skomentuj

ostatnie newsy [6] | archiwalne newsy [14]


Pozycjonowanie - Optymalizacja (SEO) - Linki sponsorowane - msnbetter thangoogle vs ręceprecz odtybetu | RSS Kanał RSS z aktualnościami msnbetter thangoogle vs ręceprecz odtybetu na temat: pozycjonowania, optymalizacji (SEO), linków sponsorowanych oraz Mistrzostw (Polski) Pozycjonowania Stron Internetowych 2005 i 2008.
Maciej Pieczara nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych komentarzy.

Skuteczne pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych pozwala uzyskać wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania w popularnych wyszukiwarkach stron internetowych: Google, Onet, WP (Wirtualna Polska), MSN nawet dla bardzo konkurencyjnych fraz kluczowych. Celem utworzonego serwisu jest znalezienie się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google dla wyrażenia kluczowego msnbetter thangoogle (oraz ręceprecz odtybetu) poprzez jego skuteczne pozycjonowanie i optymalizację (SEO). Faworyzowanie wyszukiwarki stron internetowych MSN (msnbetter) w stosunku do Google (thangoogle) nie jest zamierzone.

Copyright © 2005-2010 Maciej Pieczara | pieczara.com
Telefon +48 502 452 912 E-mail Formularz kontaktowy napisz do nas
Pozycjonowanie. Optymalizacja (SEO). Linki sponsorowane. Live!