Pozycjonowanie i optymalizacja (SEO)

[ ]* vs ręceprecz odtybetu

* nieoficjalna strona internetowa konkursu SEO

ang. msnbetter thangoogle - zamierzone połączenie dwóch anagramów: msnbetter i thangoogle mające na celu świadome "manipulowanie" - pozycjonowanie i optymalizacja (SEO) - wynikami wyszukiwania w wyszukiwarkach: Google, Onet, WP (Wirtualna Polska), MSN i wielu innych.

strona główna aktualności promocja kontakt / zapytanie ofertowe mapa strony Google top 10 msnbetter thangoogle

Mistrzostwa (Polski) Pozycjonowania Stron Internetowych 2005 i 2008 (konkurs pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych) - faq - msnbetter thangoogle vs ręceprecz odtybetu

Co to jest msnbetter thangoogle?

msnbetter thangoogle, to wyrażenie kluczowe wymyślone przez grupę SEOPL oraz Forum PiO (od Pozycjonowanie i Optymalizacja) na potrzeby Mistrzostw Polski Pozycjonowania Stron Internetowych 2005, których celem było pozycjonowanie i optymalizacja (SEO) stron internetowych pod kątem frazy kluczowej msnbetter thangoogle w wyszukiwarce internetowej Google. Zwrot msnbetter thangoogle powstał z połączenia czterech słów pochodzących z języka angielskiego:

MSN | better | than | Google.

  • MSN Search - wyszukiwarka internetowa firmy Microsoft
  • better - lepszy
  • than - niż
  • Google - wyszukiwarka internetowa firmy Google Inc.

Zamierzeniem twórców frazy kluczowej msnbetter thangoogle było zwrócenie uwagi zespołu firmy Google Inc. na polski rynek internetowy - w szerokim tego określenia znaczeniu, a nie pokazywanie, że "wyszukiwarka internetowa MSN jest lepsza niż Google" (ang. MSN better than Google).

Wróć do: faq msnbetter thangoogle vs ręceprecz odtybetu

Interesuje Cię skuteczne pozycjonowanie, optymalizacja (SEO) oraz linki sponsorowane? Napisz do nas.

Skuteczne pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych pozwala uzyskać wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania w popularnych wyszukiwarkach stron internetowych: Google, Onet, WP (Wirtualna Polska), MSN nawet dla bardzo konkurencyjnych fraz kluczowych. Celem utworzonego serwisu jest znalezienie się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google dla wyrażenia kluczowego msnbetter thangoogle (oraz ręceprecz odtybetu) poprzez jego skuteczne pozycjonowanie i optymalizację (SEO). Faworyzowanie wyszukiwarki stron internetowych MSN (msnbetter) w stosunku do Google (thangoogle) nie jest zamierzone.

Copyright © 2005-2010 Maciej Pieczara | pieczara.com
Telefon +48 502 452 912 E-mail Formularz kontaktowy napisz do nas
Pozycjonowanie. Optymalizacja (SEO). Linki sponsorowane. Live!