Pozycjonowanie i optymalizacja (SEO)

[ ]* vs ręceprecz odtybetu

* nieoficjalna strona internetowa konkursu SEO

ang. msnbetter thangoogle - zamierzone połączenie dwóch anagramów: msnbetter i thangoogle mające na celu świadome "manipulowanie" - pozycjonowanie i optymalizacja (SEO) - wynikami wyszukiwania w wyszukiwarkach: Google, Onet, WP (Wirtualna Polska), MSN i wielu innych.

strona główna aktualności promocja kontakt / zapytanie ofertowe mapa strony Google top 10 msnbetter thangoogle

Mistrzostwa (Polski) Pozycjonowania Stron Internetowych 2005 i 2008 (konkurs pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych) - faq - msnbetter thangoogle vs ręceprecz odtybetu

Co to jest ręceprecz odtybetu?

ręceprecz odtybetu, to fraza kluczowa utworzona przez administratorów Forum PiO (od Pozycjonowanie i Optymalizacja) i osoby blisko z nim związane z myślą o Mistrzostwach Pozycjonowania Stron Internetowych 2008, których celem jest pozycjonowanie i optymalizacja (SEO) stron internetowych pod kątem wyrażenia ręceprecz odtybetu w wyszukiwarce internetowej Google. Zwrot ręceprecz odtybetu, to połączenie czterech wyrazów:

ręce | precz | od | Tybetu.

Wybierając tak "mocne" słowa twórcy hasła ręceprecz odtybetu chcieli wyrazić swój sprzeciw wobec łamania praw człowieka w Chinach, a także zwrócić uwagę internautów na aktualną sytuację w okupowanym Tybecie. Idea konkursu SEO pod hasłem ręceprecz odtybetu spotkała się z szerokim zainteresowaniem wśród użytkowników sieci. Wielu sympatyków pozycjonowania i optymalizacji (SEO) stron internetowych zabrało głos w dyskusji na temat kwestii Tybetu i podjęło się promocji hasła ręceprecz odtybetu w wyszukiwarce Google.

Wróć do: faq msnbetter thangoogle vs ręceprecz odtybetu

Interesuje Cię skuteczne pozycjonowanie, optymalizacja (SEO) oraz linki sponsorowane? Napisz do nas.

Skuteczne pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych pozwala uzyskać wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania w popularnych wyszukiwarkach stron internetowych: Google, Onet, WP (Wirtualna Polska), MSN nawet dla bardzo konkurencyjnych fraz kluczowych. Celem utworzonego serwisu jest znalezienie się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google dla wyrażenia kluczowego msnbetter thangoogle (oraz ręceprecz odtybetu) poprzez jego skuteczne pozycjonowanie i optymalizację (SEO). Faworyzowanie wyszukiwarki stron internetowych MSN (msnbetter) w stosunku do Google (thangoogle) nie jest zamierzone.

Copyright © 2005-2010 Maciej Pieczara | pieczara.com
Telefon +48 502 452 912 E-mail Formularz kontaktowy napisz do nas
Pozycjonowanie. Optymalizacja (SEO). Linki sponsorowane. Live!