Pozycjonowanie i optymalizacja (SEO)

[ ]* vs ręceprecz odtybetu

* nieoficjalna strona internetowa konkursu SEO

ang. msnbetter thangoogle - zamierzone połączenie dwóch anagramów: msnbetter i thangoogle mające na celu świadome "manipulowanie" - pozycjonowanie i optymalizacja (SEO) - wynikami wyszukiwania w wyszukiwarkach: Google, Onet, WP (Wirtualna Polska), MSN i wielu innych.

strona główna aktualności promocja kontakt / zapytanie ofertowe mapa strony Google top 10 msnbetter thangoogle

marketing w wyszukiwarkach (Search Engine Marketing - SEM) - linki sponsorowane - faq - msnbetter thangoogle vs ręceprecz odtybetu

Co to są linki sponsorowane?

Linki sponsorowane, to jedna z płatnych form reklamy tekstowej w wyszukiwarkach internetowych np. Google (AdWords), Onet (OnetBoksy) i Wirtualnej Polsce (WP). Linki sponsorowane, to rodzaj reklamy kontekstowej, która jest wyświetlana obok naturalnych (organicznych) wyników wyszukiwania w wyszukiwarkach internetowych w odpowiedzi na zapytanie internauty - szukane wyrażenie kluczowe. Linki sponsorowane prezentowane są również na stronach serwisów partnerskich, czyli w tzw. sieci kontekstowej. Linki sponsorowane mają przeważnie postać tekstowego linku składającego się z tytułu i krótkiego opisu. Głównym atutem linków sponsorowanych jest możliwość precyzyjnego dotarcia do grupy odbiorców, która w danym momencie poszukuje konkretnej informacji, produktu lub usługi.

Wróć do: faq msnbetter thangoogle vs ręceprecz odtybetu

Interesuje Cię skuteczne pozycjonowanie, optymalizacja (SEO) oraz linki sponsorowane? Napisz do nas.

Skuteczne pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych pozwala uzyskać wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania w popularnych wyszukiwarkach stron internetowych: Google, Onet, WP (Wirtualna Polska), MSN nawet dla bardzo konkurencyjnych fraz kluczowych. Celem utworzonego serwisu jest znalezienie się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google dla wyrażenia kluczowego msnbetter thangoogle (oraz ręceprecz odtybetu) poprzez jego skuteczne pozycjonowanie i optymalizację (SEO). Faworyzowanie wyszukiwarki stron internetowych MSN (msnbetter) w stosunku do Google (thangoogle) nie jest zamierzone.

Copyright © 2005-2010 Maciej Pieczara | pieczara.com
Telefon +48 502 452 912 E-mail Formularz kontaktowy napisz do nas
Pozycjonowanie. Optymalizacja (SEO). Linki sponsorowane. Live!