Pozycjonowanie i optymalizacja (SEO)

[ ]*

* nieoficjalna strona internetowa konkursu SEO

ang. msnbetter thangoogle - zamierzone połączenie dwóch anagramów: msnbetter i thangoogle mające na celu świadome "manipulowanie" - pozycjonowanie i optymalizacja (SEO) - wynikami wyszukiwania w wyszukiwarkach: Google, Onet, WP (Wirtualna Polska), MSN i wielu innych.

strona główna aktualności promocja kontakt / zapytanie ofertowe mapa strony Google top 10 msnbetter thangoogle

Mistrzostwa Polski Pozycjonowania Stron Internetowych 2005 (konkurs pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych) - galeria zdjęć - msnbetter thangoogle

galeria zdjęć

Wybrane zdjęcia z oficjalnego spotkania uczestników i organizatorów Mistrzostw Polski Pozycjonowania Stron Internetowych 2005 oraz wszystkich innych sympatyków konkursu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych pod kątem wyrażenia msnbetter thangoogle, które odbyło się 22 października 2005 roku w Warszawie.

Centrum Konferencyjno-Hotelowe Fort Piontek, Warszawa
Powiększpowiększ zdjęcie
Centrum Konferencyjno-Hotelowe Fort Piontek w Warszawie, w którym została zorganizowana finałowa gala msnbetter thangoogle - uroczyste wręczenie nagród wszystkim laureatom Mistrzostw Polski Pozycjonowania Stron Internetowych 2005 (konkurs SEO).
Pamiątkowa statuetka przyznana Mistrzowi Polski Pozycjonowania Stron Internetowych 2005
Powiększpowiększ zdjęcie
Pamiątkowa statuetka, która została przyznana za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych pod kątem frazy kluczowej msnbetter thangoogle w wyszukiwarce Google wraz z tytułem Mistrza Polski Polski Pozycjonowania Stron Internetowych 2005.
Laureaci Mistrzostw Polski Pozycjonowania Stron Internetowych 2005
Powiększpowiększ zdjęcie
Laureaci konkursu SEO, którego celem było pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych pod kątem wyrażenia kluczowego msnbetter thangoogle w wyszukiwarce Google, obecni w Warszawie na oficjalnej imprezie z okazji zakończenia Mistrzostw Polski Pozycjonowania Stron Internetowych 2005 (od lewej: alo26, Activis, amicek i fobi).

Źródło: forum.optymalizacja.com

Skuteczne pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych pozwala uzyskać wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania w popularnych wyszukiwarkach stron internetowych: Google, Onet, WP (Wirtualna Polska), MSN nawet dla bardzo konkurencyjnych fraz kluczowych. Celem utworzonego serwisu jest znalezienie się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google dla wyrażenia kluczowego msnbetter thangoogle (oraz ręceprecz odtybetu) poprzez jego skuteczne pozycjonowanie i optymalizację (SEO). Faworyzowanie wyszukiwarki stron internetowych MSN (msnbetter) w stosunku do Google (thangoogle) nie jest zamierzone.

Copyright © 2005-2010 Maciej Pieczara | pieczara.com
Telefon +48 502 452 912 E-mail Formularz kontaktowy napisz do nas
Pozycjonowanie. Optymalizacja (SEO). Linki sponsorowane. Live!